3SLIFT

Makaleler » Tedarik » 3SLIFT

3SLIFT

Son yirmi yılda, lider bir küresel tedarikçi haline gelen 3S LIFT yüksekte çalışanlar için ekipman ve hizmetlere sunmaktadır.

3S LIFT’in ABD'de Dallas, Almanya'da Hamburg ve Chennai'de yan kuruluşları bulunmaktadır.

Çin'de Hindistan, Pekin ve Tianjiin de toplam çalışan sayısı 750'den fazladır.  300'den fazla mühendisi ile 3S Lift, araştırmaya ve  kaliteli üretime önem vermektedir.

2019 yılında  yeni üretim tesisine taşınan 3S Lift , ürünlerine yönelik artan küresel talebi karşılayacak kapasiteye ulaşmıştır.

Servis Asansörleri, Otomatik Tırmanma Sistemleri, Tırmanma Yardımcıları, Alüminyum Merdivenler, Platformlar, Düşme Koruma Sistemleri, Otomatik İniş Cihazları, Kanat Bakım Platformları, Deniz  Üstü Vinçleri ve daha bir çok ürünle sektörün ana oyuncularından biridir.

Geniş ürün portföyümüze ek olarak, müşteri ihtiyaçlarına göre ürün geliştirmek ve özelleştirmek 3S Lift’in hizmetleri arasındadır

 3S Lift, bir güvenlik ve yenilik kültürü tarafından yönlendirilir, bu nedenle ISO ve OSHA yönetim sistemi ve ürün sertifikalarına sahiptir 500 patent ve 80'den fazla küresel güvenlik yeterlilik sertifikası vardır.

Yeni ekipman ve hizmetler için sürekli araştırma ve geliştirme yoluyla, sürdürülebilir bir gelecek için müşterilerine temiz enerji yaratma konusunda destek olmaya devam edecektir.

KULELERDE YÜKSELMENİN EN VERİMLİ VE ERGONOMİK YOLU

Kule merdivenine tırmanmak ve yedek parçaları kaldırmak, türbin bakımının zaman alıcı ve riskli yönleridir. Tekrarlayan tırmanma hareketi de fiziksel olarak zorludur ve sayısız yaralanmaya neden olur. Servis Asansörü ideal çözümdür.

OTOMATİK TIRMANMA SİSTEMİ

3S Lift Climb Auto System sayesinde artık tırmanmaya gerek yok. Bu tek teknisyen merdivenli asansör, personel ve ekipmanı taşıyabilir ve tırmanma ihtiyacını tamamen ortadan kaldırır. Teknisyenlerin sıfır terle 5 dakikada bir rüzgar türbininin tepesine ulaşmasını sağlar.

TIRMANMA DESTEĞİ

Tırmanma Destek Sistemi kuleye çıkış ve iniş sırasında sabit bir kaldırma kuvveti sağlayarak yorgunluğu ve gerilimi önemli ölçüde azaltırken çalışan memnuniyetini de artırır.

Kuleye  tırmanmak sadece zaman alıcı ve yorucu değildir. Aynı zamanda sayısız yumuşak doku yaralanmasına da neden olur. Ortaya çıkan hastalık izni ve azalan çalışan motivasyonu, projenin verimliliğini vurgulayabilir.

OTOMATİK İNİŞ CİHAZI

Otomatik iniş Cihazı, yüksekte çalışırken önemli bir güvenlik cihazıdır. Rüzgar türbini kulesi merdiveni veya asansörü ile düzenli inişin mümkün olmadığı durumlarda Otomatik İniş Cihazı acil iniş ve yardımlı kurtarma sağlar. Çift yönlü tasarımı ile aynı anda iki kişiye kadar tam otomatik, kontrollü tahliye imkanı sağlar. Aktif ısı dağılımına sahip çift fren mekanizması, büyük yüksekliklerden ağır yükleri indirirken bile güvenilir performans sağlar..

DÜŞÜŞ DURDURUCU SİSTEMLER

Yüksekte çalışırken düşme koruması güvenlik için çok önemlidir. Bir teknisyenin merdivende kayması veya basamağı kaçırması durumunda, Düşme Durdurucu anında kilitlenerek düşmeyi önler.

3S Lift Ray Destekli Düşme Koruma Sistemi iki bileşenden oluşur: bir kılavuz ray ve bir Düşme Durdurucu.

Düşüş Durdurucu, kılavuz ray boyunca hareket ederek teknisyenle birlikte hareket eder.

Korozyona ve aşınmaya dayanıklı Düşme Durdurucularımız, hem karada hem de denizde zorlu koşullarda kullanıma uygundur. Ray üzerinde herhangi bir pozisyonda takılıp çıkarılabilirler ve ayrıca yanlış çalışmayı önleyen ters dönmeyi önleyen bir tasarıma sahiptirler.

ALUMINYUM MERDİVENLER

3S Lift alüminyum merdivenler, darbe direncine sahip, yüksek mukavemetli alüminyum alaşımdan yapılmıştır.

Merdivenlerin montajı kolaydır ve uluslararası standartlardadır.

Merdivenler, basamaklar ve sütunlar arasında sağlam bir bağlantı sağlayan geniş açılı ve perçinleme tekniği kullanılarak üretilmiştir.

Merdiven genişliği müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde özelleştirilebilir

KENDİNDEN GERİ SARIMLI KİLİTLİ YAŞAM HATTI

Yüksekte çalışmak, çalışanların aynı anda güvende kalırken eldeki göreve tam olarak konsantre olmalarını zorlaştırabilir. Bir işi tamamlamakla o kadar meşgul olabilirler ki önemli güvenlik adımlarını kaçırabilirler. Alternatif olarak, güvenlik ekipmanı bazen

teknisyenlerin hareketlerini engeller ve görevlerini verimli bir şekilde tamamlamalarını engeller. Kendinden Geri Sarımlı Kilitli Yaşam Hattı, güvenli ve güvenilir düşme koruması ile birlikte serbest hareket sağlar.

KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM

Yüksekte çalışırken düşme koruması çok önemlidir. Tam Vücut Emniyet Kemerleri, Boyunluklar ve diğer KKD'ler, rüzgar türbini kulelerinde çalışırken teknisyenleri korur ve güvenlik sağlar. Hareket özgürlüğü sağlayan ve teknisyenlere gönül rahatlığı sağlayan güvenilir ve konforlu KKD, üretkenliği doğrudan etkileyerek onların en iyi performansı göstermelerini sağlar.

DENİZ ÜŞTÜ VİNÇ

3S Lift Deniz Üstü Vinç yüksek kaliteli güvenlik kaldırma tertibatı bileşenleri, zorlu okyanus ortamı için özel olarak tasarlanmıştır Malzemeleriniz için uzun hizmet ömrü sağlar. Deniz Üstü Vinç, yüksek güvenlik, güvenilirlik ve çoklu korozyon önleyici işlemlere sahiptir. Sağlam ve dayanıklı, zorlu koşullarda bile yüksek darbe dayanımı ve taşıma kapasitesi sunar.

KANAT BAKIM PLATFORMU

Patentli üç noktalı kaldırma teknolojisi ile 3S Lift  Kanat Bakım Platformları, kanat bakım ve onarım işlerini gerçekleştirmek için güvenli, güvenilir ve uygun maliyetli bir yol sağlar.

3S Lift, endüstriyel bakım platformlarımız için hazır ve özel çözümler sunar. Kapsamlı eğitimimiz, müşterilerin platformları ve teçhizat ekipmanını sahada monte etmelerine yardımcı olur ve çalışma prosedürleri için talimatlar sağlar..

PLATFORMLAR

Rüzgar türbini kulelerinin farklı seviyelerine aralıklarla yerleştirilen Platformlar, bir türbinin güvenlik sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır ve türbin kurulumu ve bakımı sırasında esastır. 3S Lift, mükemmel korozyon direncine sahip hafif alüminyum alaşımlı Platformların yanı sıra sağlam ve uygun maliyetli çelik Platformlar sunar.

KULE İÇİ EKİPMANLAR

3S Lift, tüm rüzgar türbini kulesi iç aksamları için tek adresinizdir.

Şirket içi üretim ve alt tedarikçilerden parça tedarikinin bir kombinasyonu yoluyla, temel kule iç bileşenlerinin tamamını sunabiliriz: Platformlar, platform galerileri, Servis Asansörleri, Otomatik Tırmanma Sistemleri, Tırmanma Yardımları, Düşüş Koruma Sistemleri, Otomatik İniş sistemleri ,kablo kanalları, Alüminyum Merdivenler, konsollar, merdiven kasaları ve kapılar portföyümüzde yer almaktadır.

ASKI PLATFORMLAR

Asma platformlar, inşaat, elektrik enerjisi (termal enerji, rüzgar enerjisi, hidroelektrik vb.), işletme ve bakım, altyapı, madencilik, köprü inşaatı ve bakımı, petrol ve gaz, petrokimya ve daha fazlası gibi çeşitli endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

3S Lift, basit kullanım sunan ve kurulumu kolay güvenli ve güvenilir asma platformları ile bu sektörlere de hizmet vermektedir.

 

3S Lift Product Catalog-20211003-CI

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı
powered by ShopPHP | v4