WEG

Makaleler » Tedarik » WEG

WEG

16 Eylül 1961'de Jaraguá do Sul (Santa Catarina Eyaleti) şehrinde bir elektrikçi, bir yönetici ve bir tamirci bilgi ve becerilerini birleştirdi ve Eletromotores Jaraguá'yı kurdu.

Bu vizyoner girişimcilerin cesareti ile şirket büyüdü ve bir süre sonra şirketin adı, kurucularının baş harflerine atfen  (Werner, Eggon ve Geraldo )WEG olarak değişti.

Bugün dünyanın en büyük elektrikli ekipman üreticilerinden biri olarak tanınan WEG ilk olarak elektrik motorları üretmiş, 1980'lerde elektrik ve elektronik parçalar, endüstriyel otomasyon ürünleri, güç ve dağıtım trafoları, sıvı ve toz boyalar ve elektrik izolasyon vernikleri yaparak faaliyetlerini genişletmeye başlamıştır. Zaman içinde WEG, sadece motor üreticisi olarak değil, aynı zamanda komple endüstriyel elektrik sistemleri tedarikçisi olarak da konumunu pekiştirmiştir

Kurucular tarafından desteklenen değerler, inançlar ve idealler, organizasyonda derin köklere sahiptir.

Korkusuz, dinamik ve büyük bir öz, WEG'in başarıya doğru çalışmasını sağlayan itici güçtür.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR İÇİN ENTEGRE ÇÖZÜMLER

Gezegenin sürdürülebilirliğine katkıda bulunan teknolojilerin geliştirilmesine odaklanan WEG, verimlilik ve kalite seviyelerini birleştirmek için elektrikli tahrik sistemleri için motor ve frekans invertör serisini geliştirdi. WEG elektrikli tahrik sistemleri,  Golf arabaları, endüstriyel çekiciler, forkliftler vb. gibi hafif araçlar. Araçlara takılan kompresörler, pompalar ve fanlar gibi yardımcı yüklerin tahriki, Teslimat kamyonları ve kamyonetler Otobüsler ve büyük kamyonlar gibi ağır vasıtalar, Trenler, monoraylar, hafif raylı araçlar ve tramvaylar gibi lokomotifler ve demiryolu araçları

ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN ÇÖZÜMLER

Enerji verimli ürünler ve çözümlerle çalışarak, sistemin daha yüksek verimlilik seviyeleri sayesinde paradan tasarruf etmekten çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda küresel olarak üretilen CO2 (karbondioksit) miktarını azaltarak çevremizi korumaya yönelik küresel çabalara gerçekten yardımcı olabilirsiniz.

WEG DİJİTAL ÇÖZÜMLER

Endüstriyel tesislerin işletimi, bakımı ve yönetiminde daha fazla pratiklik ve çeviklik getirmek için geliştirilen WEG Hareket Filo Yönetimi, endüstriyel filonun kullanılabilirliğini izlemek ve yükseltmek için ideal çözümdür. “Bulut bilişim” teknolojisine dayanan varlık izleme, dünyanın her yerinden ve her an takip edilebilir.

Hem uçta hem de bulutta periyodik veri toplama ve gelişmiş veri işleme yoluyla değerli iç görüler oluşturulur. Bu şekilde, filonun operasyonel durumunu gözlemleyerek kestirimci bakım planları oluşturmak mümkündür. Bu yaklaşım, plansız duruşların sayısını azaltır, onarım eylemlerini optimize eder ve işletme ve bakım ekibi için karar verme sürecini hızlandırır.

ENERJİ ENDÜSTRİSİ İÇİN WEG ÇÖZÜMLERİ

Enerji ve sürdürülebilirlik birbiriyle bağlantılı iki temadır. Hem yerel hem de endüstriyel elektrik talebindeki artış, çevre üzerinde olumsuz bir etki yaratıyor.

Yenilenebilir enerji kaynakları aracılığıyla elektrik üretimi ve enerjinin daha verimli kullanımı, sosyal, ekonomik ve çevresel talepler arasında daha fazla denge kurulması ihtiyacını karşılamaktadır.

WEG araştırma ve geliştirmeye yatırım yaparak güneş enerjisi projeleri, rüzgar, biyo kütle ve hidroelektrik enerji alanlarında çalışan temiz enerji üretimi için en gelişmiş teknolojileri üretmektedir.

HER HASATTA VERİMLİLİĞE VE ÜRETKENLİĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR? WEG'E GÜVENİN.

WEG için üretkenlik ve verimlilik önemlidir. Bu nedenle, çiftçilik için su toplamadan süreç izleme için tam sistemlere kadar eksiksiz çözümler geliştirdik ve çiftçilik endüstrisi için yüksek performans sağladık. Güvenilir çözümler geliştirmek için teknolojiyi gelenekle birleştirdik. İç yapımız ve hizmet ağımız, müşterilerimizle ihtiyaç duydukları yerde, üretimin gerektirdiği hızda yakın ilişkiler kurmamızı sağlar.

MADENCİLİĞİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMAYI VE İŞLETME MALİYETİNİ DÜŞÜRMEYİ DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ? WEG'E GÜVENİN.

Tipik olarak, madenler gezegendeki en zorlu çalışma ortamları arasında kabul edilir. Kritik çevre koşulları, katı kontaminasyon (toz) ve şiddetli prosesler, bir maden tesisinde mevcut olan zorluklardan sadece birkaçıdır. Madencilik endüstrisi için bireysel bir çözümü uyarlarken, WEG toplam saha maliyetlerini etkin bir şekilde azaltacak ve işletme güvenilirliğini sağlayacak bilgi ve uzmanlığa sahiptir.

WEG ürünleri, tesisinizin çalışma kararlılığı ve en yüksek üretim seviyeleri ile esnek, güvenli ve güvenilir bir kurulum olmasını sağlar.

ŞEKER & ETANOL SEKTÖRÜ İÇİN İŞLEMİN HER ADIMINDA TAM ÇÖZÜMLER

WEG, Şeker ve Etanol endüstrisi için elektrikli ekipman, otomasyon ve kaplamalarda en geniş çözüm yelpazesini sunar. WEG ürünleri, şeker-alkol uygulamalarına düşük bakım, yüksek güvenilirlik ve esneklik sağlayan modern bir konsept ve yüksek performans standardı ile tasarlanmıştır. Teknik destek ve yetkili satıcı ağlarına sahip olarak, müşterilerle sadece satın alma anında değil, satış sonrasında da yakın ilişkiler kurabiliyor, en düşük işletme maliyetini, fabrikada duruşların azalmasını ve mahsulün uygun koşullarda kullanılmasını sağlıyoruz.

ÇELİK VE METAL ENDÜSTRİSİ İÇİN ENTEGRE ÇÖZÜMLER

Güvenilirlik, WEG'deki herkes için bir hedeftir. Bu nedenle, üretim sürecinin temel ihtiyaçlarını karşılamak için size sağlam ürünler sunabiliyoruz. Kok fırını bataryasında, yüksek fırında, tahriklerde, sürekli dökümde veya (bir metal işlemenin) haddehanelerinde. WEG motorları, sürücüleri, panelleri ve jeneratörleri, bu tür agresif ortamlara mükemmel bir şekilde dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

SU SEGMENTİ İÇİN VERİMLİLİK VE GÜVENİLİRLİK

Teknolojimiz, hem şirketinize hem de gezegenimize fayda sağlayan verimli ürünler geliştirmeye kendini adamıştır. WEG ürünleri, su endüstrisi için eksiksiz bir ürün yelpazesi ile farklı uygulamalarda en zorlu müşteri gereksinimlerine uyum sağlayan elektrik ve mekanik tasarımlarının verimliliği ve esnekliği ile öne çıkıyor.

KAĞIT HAMURU VE KAĞIT İÇİN ENTEGRE ÇÖZÜMLER

WEG, üretim sürecinin başından sonuna kadar uygulamanız için enerji verimli çözümler sunan yüksek performanslı ürünler sunan projenizin bir parçası olacaktır. Servis ağımız ile tesisinizin asla durmamasını sağlamayı amaçlıyoruz.

PETROL VE GAZ ENDÜSTRİSİ İÇİN ENTEGRE ÇÖZÜMLER

Son on yılda WEG, özellikle ürünlerinde kullanılan yüksek teknoloji ve yüksek işletme güvenilirliği nedeniyle, petrol ve gaz FPSO (Yüzer Üretim Depolama ve Boşaltma) platformları için dünyanın en büyük elektrik motorları tedarikçisi oldu.

DENİZCİLİK UYGULAMALARI İÇİN ENTEGRE ÇÖZÜMLER

Son on yılda WEG, özellikle ürünlerinde kullanılan yüksek teknoloji ve yüksek işletme güvenilirliği nedeniyle, petrol ve gaz FPSO (Yüzer Üretim Depolama ve Boşaltma) platformları için dünyanın en büyük elektrik motorları tedarikçisi oldu.

YİYECEK VE İÇECEK ÜRETİMİNİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMAYI VE İŞLETME MALİYETİNİ DÜŞÜRMEYİ DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

WEG'E GÜVENİN

Son yirmi yılda, lider bir küresel tedarikçi haline gelen 3S LIFT yüksekte çalışanlar için ekipman ve hizmetlere sunmaktadır.

3S LIFT’in ABD'de Dallas, Almanya'da Hamburg ve Chennai'de yan kuruluşları bulunmaktadır.

Çin'de Hindistan, Pekin ve Tianjiin de toplam çalışan sayısı 750'den fazladır.  300'den fazla mühendisi ile 3S Lift, araştırmaya ve  kaliteli üretime önem vermektedir.

2019 yılında  yeni üretim tesisine taşınan 3S Lift , ürünlerine yönelik artan küresel talebi karşılayacak kapasiteye ulaşmıştır.

Servis Asansörleri, Otomatik Tırmanma Sistemleri, Tırmanma Yardımcıları, Alüminyum Merdivenler, Platformlar, Düşme Koruma Sistemleri, Otomatik İniş Cihazları, Kanat Bakım Platformları, Deniz  Üstü Vinçleri ve daha bir çok ürünle sektörün ana oyuncularından biridir.

Geniş ürün portföyümüze ek olarak, müşteri ihtiyaçlarına göre ürün geliştirmek ve özelleştirmek 3S Lift’in hizmetleri arasındadır

 3S Lift, bir güvenlik ve yenilik kültürü tarafından yönlendirilir, bu nedenle ISO ve OSHA yönetim sistemi ve ürün sertifikalarına sahiptir 500 patent ve 80'den fazla küresel güvenlik yeterlilik sertifikası vardır.

Yeni ekipman ve hizmetler için sürekli araştırma ve geliştirme yoluyla, sürdürülebilir bir gelecek için müşterilerine temiz enerji yaratma konusunda destek olmaya devam edecektir.
 
 

 

WEG MOTOR SCAN WEG_Global_Corporate_Data_2021

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı
powered by ShopPHP | v4